Przetargi i zapytania

powiat zsp

Pożegnanie maturzystów w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Zielonej.

W dniu 28 kwietnia 2017 roku miała miejsce uroczystość pożegnania uczniów klas maturalnych. W uroczystości wzięli udział: dyrektor szkoły Ireneusz Kramkowski, poseł na Sejm RP Anna Cicholska, przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Żurominie na czele z podinsp. Dariuszem Wieczorkiem, I zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Żurominie, Rada Rodziców na czele z przewodniczącą Marią Kalkowską, wychowawcy klas maturalnych: Maria Grażyna Suchocka- klasa IV TR, Bożena Grzybicka- klasa IV TAK, Katarzyna Stolarska- klasa IV TE. Oprawę muzyczną zapewnił Wojciech Dobies, uczeń klasy II TR. Podczas uroczystości najlepsi uczniowie otrzymali od dyrektora świadectwa z wyróżnieniem, nagrody rzeczowe ufundowane przez Radę Rodziców oraz Listy Gratulacyjne od obecnej podczas uroczystości poseł na Sejm RP Pani Anny Cicholskiej. Nagrody i wyróżnienia otrzymali: Wiśniewska Katarzyna – IV TE, Majorowski Michał – IV TR, Warmiński Damian – IV TR, Konarzewski Damian – IV TR, Tylicki Michał – IV TE, Bogacz Ewelina – IV TE, Pstrągowska Estera – IV TAK, Czarnomski Adam – IV TE. Rodzicom wyróżnionych uczniów wręczono Listy Gratulacyjne i kwiaty. Specjalną nagrodę otrzymał Damian Konarzewski, dwukrotny laureat i finalista Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku mechanizacji rolnictwa, przewodniczący Samorządu Szkolnego 2 kadencji, laureat konkursów literackich, konkursów orek o zasięgu ogólnopolskich.

Wychowawcy klas wręczali swoim uczniom świadectwa i nagrody za naukę indywidualnie, przypominając sylwetki uczniów, podkreślając ich mocne strony, przypominając ciekaw zdarzenia z mienionych czterech lat. Z ciepłymi słowami i gratulacjami do młodzieży zwróciła się Pani poseł Anna Cicholska i zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Żurominie Pan Dariusz Wieczorek. Zwrócili uwagę na sukcesy w nauce, podziękowali za wzorowe zachowanie, postawy prospołeczne, życzyli uczniom sukcesów na maturze i życiu osobistym. Pan Dariusz Wieczorek zachęcał do studiowania na kierunkach związanych z bezpieczeństwem lub do pracy w policji, uczniowie otrzymali od Komendanta upominki na „dobrą drogę”. Gorące życzenia złożyli absolwentom rodzice na czele z Panią Marią Kalkowską. W imieniu absolwentów zabrał głos min. Damian Konarzewski, podziękował dyrektorom szkoły, nauczycielom, rodzicom, młodszym koleżankom i kolegom. Podkreślił, że był to czas intensywnej nauki, ale również nawiązywania przyjaźni, poznawania kultury, tradycji, historii regionalnej, radości, zabawy, przygody. To był piękny czas, który pozostanie w pamięci na zawsze. Podczas uroczystości widać było wzruszenia wielu osób. Przed spotkaniami w klasach z wychowawcami uczniowie zrobili sobie zbiorowe fotografie by upamiętnić, to wyjątkowe spotkanie.

Przewodnicząca Samorządu Szkolnego: Kamila Kalkowska

Dokumentacja fotograficzna uroczystości.

Przed rozpoczęciem uroczystości Pani poseł Anna Cicholska pobierała lekcje z zakresu analityki weterynaryjnej, pod czujnym okiem Pani dr Beaty Mazur Lech.
Uroczystości rozpoczęte
FOTO: Marek Król, Celina Trędowicz z kl. III TAK

 
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.